Państwa
Kontynenty
Jak wygrać wojnę z dopalaczami?
Wielu psychiatrów twierdzi, że MDMA to środek nadający się do celów terapeutycznych, a kiedy został zdelegalizowany, to skończyły się nad nim badania. Posłowie PiS-u i PO, nie idźcie tą drogą! Kaja Puto rozmawia z prof. Krzysztofe Krajewskim.  
Rozmowa Kai Puto kraj
HIV kontra Polska, czyli seks pod wpływem i dożylni
„Jedna tabletka to za mało”. Marcin Rodzinka, ekspert KPH ds. zdrowia publicznego rozmawia z Magdaleną Ankiersztejn-Bartczak, prezeską Fundacji Edukacji Społecznej.
Rozmowa Marcina Rodzinki kraj HIV/AIDS
Ministerstwo Zdrowia bierze się za dopalacze w sposób najgorszy z możliwych
Z czym w zasadzie chce walczyć resort Konstantego Radziwiłła. Z tym, że ktoś ma w kieszeni dopalacze, używa ich czy z tym, że po nich umiera? 
Dawid Krawczyk kraj
Celebryto/celebrytko, przyznaj się, że ćpiesz!
Około 200 celebrytów i członków warszawskiej elity wie, że ich nazwiska znajdują się w zeszycie dilera. Czy będą woleli nawrócić się na dobrą zmianę?
Jaś Kapela kraj kultura
Mobilny serwis pomocy użytkownikom narkotyków
Dominika Wróblewska VIDEO kraj HIV/AIDS
Bezpiecznie jak na Wixapolu
Obecność narkotyków na imprezach może być czymś szokującym dla osób, które mają z nimi kontakt tylko poprzez artykuły w gazetach.
Maciej Stola kraj kultura
Szczuka: Powinnyśmy domagać się dymisji Rzecznika Praw Dziecka
Zamiast profilaktyki czy terapii kobieta ma nad sobą groźbę więzienia albo przymusowego leczenia.
Rozmowa Agnieszki Wiśniewskiej kraj terapia
Marihuana nie zabija. Za to syntetyczne kannabinoidy jak najbardziej
Czy czternastoletnie dzieci naprawdę marzą o graniu w rosyjską ruletkę z użyciem skręta maczanego w dopalaczach? Zaryzykuję stwierdzenie, że niekoniecznie.
Dawid Krawczyk kraj
Co dalej z medyczną marihuaną w Polsce?
– Chciałbym, żeby doszło do spotkania środowiska naukowego, eksperckiego z politykami, którzy wciąż mają obawy wobec upraw w kraju – mówi o projekcie medycznej marihuany Liroy.
Dawid Krawczyk kraj
Nowoczesna rozkręca karuzelę, na której wszyscy się już porzygali [dopalacze]
Jeśli naprawdę zależy wam, żeby każde kolejne wakacje nie kończyły się doniesieniami o zgonach i zatruciach, odpuście ściganie ludzi z gramem zioła, koksu, fety czy z pigułami.
Dawid Krawczyk kraj
Mikrodawki w wersji polskiej. Grzyby, LSD, Amfetamina
Dawid Krawczyk sprawdził dla was polską wersję najnowszego trendu z Doliny Krzemowej. Grzybki, LSD i w polskiej wersji również amfetamina. A wszystko w mikrodawkach, żeby żyć lepiej, mocniej, głębiej.
Dawid Krawczyk kraj
Żegnamy profesora Jerzego Vetulaniego
Z wielkim smutkiem żegnamy przyjaciela reformy polityki narkotykowej i wybitnego naukowca, neurobiologa i biochemika, prof. Jerzego Vetulaniego.
Marcin Chałupka kraj
ARCHIWUM KATEGORII